תכנון דק

ראשית דבר, בואו להתייעץ.

כמו כל דבר, לפני שאתם מתחילים, כדאי להיעזר ביודעי דבר/בעלי מקצוע

שיעזרו לכם לשקלל את כל הגורמים הרלוונטיים ולצפות מראש בעיות שיכולות לחכות לכם באמצע הדרך.

השיקולים העיקריים בבניית דקים הם תקציב, סוג הקרקע,סוג השטח הכללי,תנאי סביבתיים ועיתוי הבנייה ,בקיץ שהיא העונה החמה אנשי המקצוע עולים יותר. בניית דק פשוט יותר ממה שנראה, במיוחד בלווי של הדרכה נכונה של בניית דק.

אנחנו מעודדים בנייה עצמית של בניית דקים ונשמח לסייע ככל שניתן על מנת שהתוצאה תהיה מרשימה אך יש לקחת בחשבון שסוגי דקים מסויימים , כדוגמאת דק איפאה הם קשים יותר לביצוע וייתכן שתעדיפו שאיש מקצוע יבצע את העבודה.

אנחנו מספקים תכנון דקים , צוות המכירות שלנו יישבו אתכם ישקללו את הנתונים השונים ויתנו לכם הצעת מחיר מדוייקת ומקצועית אשר תנחה אתכם ותעזור לכם לדעת במה להתמקד, בין אם תבנו דק בעזרת קבלן דקים או במידה ותבנו אותו לבד, אנחנו נערוך לכם היכרות עם הנושא שתעזור לכם להתמקד ולהצליח.

דקים מעץ אורן בגינה פרטית
עצים למכירה - דק עץ קמר

צרו קשר איתנו

אצלנו בכמיסה מרכז העצים תוכל למצא מגוון רחב של סוגי דקים פנה אלינו עוד היום וקבל שירות איכותי , יעוץ מקצועי ומחירים הוגנים.

תכנון דק – מיקום עבור בניית דק :

בעת תכנון הדק, יש להתייחס לכל המגבלות הקיימות, השטח עליו מוקם הדק – משטח יצוק , אדמה ישנה, או מילוי חול. מה כיוון לוחות הדק הרצוי לצורך השילוב העיצובי הטוב ביותר.
בעת התכנון, ככל שנתייחס למכלול הפרטים, כך הסבירות להפתעות במהלך הבנייה יירדו.

תכנון דק – בחירת סוג העץ:

סוג העץ הוא גורם מרכזי בכל הנוגע אל תכנון הדק – הוא ישפיע על עלות הפרויקט, וכן יכריע בשאלה אם כדאי לבצע את העבודה בעצמכם או שמומלץ להיעזר באיש מקצוע (וגם לכך יש השפעה על העלות). הדבר תלוי בך. עשרות לקוחות של כמיסה כבר בנו מגוון דקים, בכל סוגי דקים, מרביתם ללא ניסיון קודם.

בחרו סוג עץ שמתאים לכם אסטטית וגם נכון מבחינת תחזוקה ותנאי השימוש להם ייחשף.

בנייה עצמית לעומת בנייה בעזרת בעל מקצוע:

ש ברשותינו תמונות של לקוחות מרוצים ששמחו לשתף אותנו בחוויית הבנייה, ולא פחות – בתוצאה. אם יש רצון, וקצת יכולת, ניתן להגיע לתוצאות מפתיעות. במידה ויש צורך בבעל מקצוע, נשמח לספק לכם בעלי מקצוע בעלי איכות עבודה גבוהה, בכל זאת לניסיון יש יתרון.

תכנון ובניית דק – מוצרים משלימים

בכמיסה תקבלו הנחייה לכל המוצרים המושלמים לדק שלכם , ברגים מתאימים, תושבות , כלי עבודה, שמנים, והכי חשוב טיפים ועצות שערכן רב.