רעפי שינגלס

רעפי שינגלס

שינגלס משמעה בעברית רעפים. רעפי שינגלס הם יריעות ביטומניות המעורבות עם פיברגלס ומותקנות על משטחי עץ, מה שמקנה גמישות מרובה ואפשרות להתקנה בגגות בעלי שיפועים נמוכים.
רעפי שינגלס או יריעות שינגלס מיוצרים מתערובת אספלט עם ציפוי דקורטיבי מסוגים שונים, בעיקר אגריגט (אבנים מיקרוניים) המודבקים יחד על גבי היריעות בתוספת צבעים וגוונים שונים. הרעפים מותאמים לקירוי גגות בקשת רחבה של מבנים אשר מספקים למבנה בידוד תרמי, אקוסטי ומראה פסטורלי וייחודי.
רעפי שינגלס הם רעפי אספלט חסין העוזר לגג הבית לעמוד באתגרים רבים במשך השנה, כגון: גשם, קור ושמש קופחת, כמו גם רוחות עזות ועובש. השימוש בגגות שינגלס מאפשר ליהנות מעיצוב מדהים ויכולות בידוד המאפשרות חיסכון באנרגיה לצריכה ביתית. רעפי השינגלס תורמים רבות לבידוד והאקוסטיקה של גג המבנה וניתנים להזמנה בשלל צבעים וסגנונות. רעפי שינגלס עשויי זפת ואספלט ומאפשרים לגג הבית לעמוד באתגרי מזג האוויר בכל ימות השנה.

רעפי השינגלס יתרונות:

  • קירוי קל במשקל וקל להתקנה
  • גמישות החומר מאפשרת לקרות בקלות גגות גליים ומעוגלים
  • זמן התקנה קצר
  • מגוון רחב של צבעים
  • עמיד בפני טמפרטורות קיצוניות
  • חסין בפני שחיקה מהשפעת הרוחות

שינגלס בכמיסה

בכמיסה מרכז העצים ניתן להשיג יריעות שינגלס במגוון צורות, גלילי שינגלס בד"כ באורך 10 מטר רוחב 1 מטר מצוייר ריבועים או חלק בצבעים אדום ירוק ואפור. כמו כן ניתן לרכוש יחידות בחבילות של 2.94 מ"ר.
המחירים אצלנו במרכז העצים כמיסה ליריעות רעפי שינגלס נעים בסביבות 25-40 ש"ח למ"ר.
ניתן להשיג אצלנו את כל סוגי העץ ופלטות עץ לגג רעפי השינגלס.

צרו קשר איתנו

אנא השאירו כאן פרטים ומומחה שלנו לגגות רעפים יחזור אליכם בהקדם.
לחלופין ניתן להתקשר למרכז השירות שלנו ולקבל עזרה וייעוץ.

שינגלס דגמים וצבעים

שינגלס דגמים וצבעים