רעפים לגג

רעפים לגג

סוגי רעפים לגג

ישנם מספר סוגי רעפים לגגות, ולכל אחד מסוגי הרעפים יש את היתרונות והחסרונות שלו. סוגי רעפים נפוצים הם: רעפי חרס, בטון, שינגלס ורב רעף פלדה. מבין כל סוגי הרעפים המוצעים כיום, לצד חיפויים נוספים שמטרתם לאטום את הגג ולספק הגנה, חשוב לבחור ברעפים שמתאימים לאקלים במקום בו אתם מתגוררים, ברעפים שמספקים עמידות והגנה לאורך זמן.

רעפי חרס הם הרעפים הנפוצים ביותר בישראל. רעפי חרס נחשבים עמידים מאוד לאורך עשרות שנים. צבעם של רעפי החרס שומר על הבוהק שלו והוא אינו דוהה גם לאחר שנים רבות. הרעפים עמידים בפני השמש הישראלית החזקה ומספקים יכולת בידוד טובה.

רעפי הבטון הפכו נפוצים בשנים האחרונות בעיקר בזכות החוזק שלהם. הרעפים מיוצרים בתבניות אליהן נוצק בטון איכותי וחזק. אחד היתרונות של רעפי הבטון הוא הגמישות בגוון ובעיצוב. רעפי בטון עמידים בכל מזג אוויר.

רב רעף פלדה עשויי פלדה מגולוונת המצופה באגרנט קוורץ. רעפי פלדה מבודדים מצויין מפני מזג אוויר קיצוני ורעש - בידוד תרמי ואקוסטי. כמו כן הינם רעפים קלי משקל הנוחים להובלה והתקנה ומגיעים במגוון רחב מאוד של צבעים וטקסטורות.

רעפים מסוג שינגלס עשויים מתערובת ביטומנית.יתרונות רעפי שינגלס הינם משקל קל, בידוד טוב, התאמה לשיפועים שונים ומשתנים והתקנה פשוטה קלה ומהירה. רעפי שינגלס מונחים על משטחי עץ.

כל סוגי הרעפים במקום אחד אספקה מהירה ובמחיר הוגן

יש לכם שאלה בקשר לרעפים לגג? זה המקום השאירו פרטים כאן ומומחה שלנו בתחום גגות ורעפים יחזור אליכם.