ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ
5 (100%) 1 vote

ריהוט גן מעץ ואדניות מעץ

עץ הוא מסוג החומרים שנוכחותם יוצרת בחלל תחושת חמימות ורוגע. ריהוט גן מעץ יוסיף הרבה אופי לגינה שלכם, ויהפוך אותה מהחלק הירוק של הבית לחלק הנעים של הבית, שבו מעדיפים לארח, לבלות בשקט ואפילו לאכול. משהו בנוכחות של העץ משרה עלינו שקט ושלווה, ואף מגע העץ תורם לביטחון שלנו ולהרגשה שאנחנו בבית. מלבד יופיו, ריהוט גן מעץ עונה גם על הצורך להתחשב בסביבה ולהכניס הביתה מוצרים אקולוגיים. בניגוד לרהיטי הפלסטיק שהבלאי שלהם גבוה יחסית, ריהוט גן מעץ נשמר לאורך שנים. אין צורך להחליף אותו בכל כמה שנים, וכך נמנעת פגיעה באיכות הסביבה.

במחסן עצים כמיסה ניתן לרכוש ריהוט גן מעץ איכותי במחיר מצוין!

מערכות ישיבה הכוללות כורסאות ושולחן קפה, שולחנות וכסאות אוכל גדולים המיועדים לאירוח רב משתתפים, שולחנות פיקניק (המוכרים בכינוי “שולחנות קק”ל), עגלות הגשה המצטרפות אל שולחנות האוכל או הקפה, מיטות שיזוף, נדנדות בגדלים שונים, כסאות נוח, כסאות ים, ספסלים ליחידים או לכמה יושבים, בתי עץ לילדים המיועדים להצבה בגינת הבית ועוד.

עשה זאת בעצמך – ריהוט גן מעץ, בנייה לפי מפרט וערכות מוכנות

בנייה עצמית של ריהוט גן מעץ היא פשוטה יותר מאשר נהוג לחשוב, באמצעים פשוטים וללא ניסיון מקצועי ניתן לבנות ריהוט פשוט, חזק ויפה אשר ישדרג את הגינה והחצר שלכם באופן משמעותי.

אנחנו נספק את העץ, נעזור לכם ולתכנן ואף נספק אם תרצו קיטים שהכנו מראש לבנייה עצמית עד לרמת הבורג, אתם רק צריכים לחבר…

אנשי המקצוע שלנו ישמחו להדריך אתכם ולענות על כל שאלה ולהדריך אתכם עד להשלמת הבנייה של ריהוט הגן החדש שלכם.

אדניות מעץ בהתאמה אישית

אדניות עץ הפכו לטרנד מוביל בשנים האחרונות. ניתן לראות אותן במסעדות ובבתי קפה רבים, המבקשים ליצור עבור לקוחותיהם פינה מבודדת ואינטימית ומעין מחיצה מהרחוב הסואן שנמצא במרחק קצר מהם. גם בעלי הגינות הפרטיות ובעלי דירות גג שלהם גינת גג פרטית, למדו להכיר את אדניות העץ שהופכות את הגינה הביתית לגן עדן פרטי. ניתן לרכוש אצלנו גם דשא סינטטי להשלמת החבילה .