פרגולה תלויה – מתי, איך וכמה זה עולה?

אז מתי בוחרים באפשרות של פרגולה תלויה?

פרגולה תלויה – מה ההבדל?

פרגולה תלויה מעץ היא בעלת הבדל משמעותי לעומת פרגולות ‘רגילות’, נתחיל מהתכנון.

מכיוון שפרגולה תלויה מעץ (או מאלומיניום – תלוי בבחירתו של הלקוח) לא נשענות על רגליים, מדובר על תכנון קפדני כשקיים דגש חזק מאוד על נושא התמיכה והחיזוקים של הפרגולה ולכן פרגולה זו חייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע כשבעברו בנה פרגולות תלויות.

היכן תבנו את הפרגולה?

אם אתם עוד מתלבטים היכן תמקמו את הפרגולה התלויה הרי שניתן ומומלץ למקמה במקומות שאתם רוצים לבלות שם. כלומר, מקומות בהם אתם זקוקים לפתרונות הצללה חכמים אך בשל אי אלו סיבות – לא עשיתם זאת עד כה. מעבר לכך, כמובן, שפרגולה מהסוג הנ”ל תיבנה במקומות שיש בהם קיר שהרי הפרגולה נתלית ומחוזקת על הקיר.

אילו חומרי גלם?

כאן מדובר על סוגיה מעניינת שהרי לא פעם אנו נתקלים בשאלה זו: איזה חומר גלם הוא הכדאי ביותר עבור פרגולה תלויה. אנו נתייחס לאפשרות של פרגולה תלויה מעץ – העצים ‘הרכים’ נחשבים גם כעצים קלים יותר. למשל: עץ אורן נחשב כעץ קל יותר מעץ איפאה וכן הלאה. לכן, אנו ממליצים במסגרת בחירת פרגולה ‘מרחפת’ ללכת על כיוון של ‘עצים רכים’ אפשרויות (בעיקר) יהיו עץ אשוח, עץ אורן, עץ אלון.

מחירים

ניתן לומר שמחירי הפרגולות המרחפות זול יותר באופן יחסי בשל המספר הקטן של חומרי הגלם שהם מצריכים שהרי אין צורך ב-‘רגליים’ של הפרגולה וחתך עובי הקורות (בכדי להשיג משקל קל יותר) הינו קל יותר. עם זאת, בשל מורכבות הפרויקט – עלות ההתקנה עלולה להיות יותר יקרה מעלות התקנת פרגולה ‘רגילה’.

לפרטים והצעת מחיר ללא התחייבות