עיבודי עץ

עיבודי עץ נפוצים

עץ לסיפוני עץ – דקים

העץ מוקצע לעובי של 33 מ”מ וברוחב של 145 מ”מ, כאשר הפינות של העץ מעוגלות. מומלץ לקבל את העץ לאחר שעבר תהליך של חיטוי, או ליישם פתרון אחר ממגוון המוצרים שלנו.

עץ לסיפוני עץ - דקים
לוגים - עץ מעוגל

עיבודים

לוחות עץ בעובי של 33 מ”מ וברוחב של כ- 145 מ”מ. ניתן להזמין גלריה בעובי של 45 מ”מ. משמש לרצפות עץ, מעניק חמימות לבית, ויוצר משטח איכותי להליכה מומלץ לצפות בלכה בעלת מקדם שחיקה גבוה – ניתן להשיג בחנות המוצרים של כמיסה ניתן לחיבור בצורה נסתרת – מראה ללא ברגים או מסמרים.

לוגים – עץ מעוגל

מיוצר בשלושה עוביים – 20,33 מ”מ ו- 45 מ”מ, הכוונה לעובי מקסימלי. הלוחות משתלבים יחד לקבלת כיסוי מושלם. הלוגים משמשים בעיקר לקירוי חיצוני של בתי עץ, אך גם לאדניות, מחסני עץ ועוד. ניתן לחיבור בצורה נסתרת – מראה ללא ברגים או מסמרים

עיבודים בעץ

כעסק מתקדם בתחום העצים ביכולתנו לתת לקוחות שלנו פתרונות רבים בתחום עיבוד עץ.

פתרונות אלו כוללים פרופילים והקצעות במגוון רחב, חיתוך עץ לפי מידה ותפירת פתרונות מותאמי לקוח לפי דרישה.

היתרון שלנו: ציוד טכנולוגי מתקדם, הרבה ניסיון ומומחים שמקשיבים לכם.

כדי לענות על מגוון הדרישות, ולתת שירות איכותי,ברמה גבוהה ובזמן קצר ככל האפשר, הוקמה מחלקת עיבוד עץ בעלות של מאות אלפי שקלים הכוללת מס’ מקצועיים, משורי סרט, פרייזר, משורים שולחניים ופנדלים המאפשרים לנו לתת ללקוח את העץ חתוך לפי מידה, בפרופיל המבוקש ולספק אותו ללקוח במהירות האפשרית בלא להיות תלויים בגורמים חיצוניים.

בנוסף במהלך השנים, גיבשנו מספר פתרונות ייחודיים אשר מקלים עליכם את הבנייה במגוון מוצרים.

הכל מתחיל אצל המומחים שלנו. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר דרך הטלפון או דרך טופס יצירת הקשר באתר, בנוסף נשמח לארח אתכם במחסן העצים, להראות לכם את מגוון הפתרונות ולשבת אתכם ולגבש פתרונות המתאימים לצרכים ולתקציב שלכם.

היכולת קיימת, אנו מזמינים אתכם להשתמש בדמיון שלכם, הפתרונות כבר כאן.

Rate this post

כמיסה

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

דילוג לתוכן