דק סינטטי

האחים כמיסה בעלי 30 שנות וותק בתחום הדק הסינטטי. חברה חסרת פשרות ובעלת סטנדרטים גבוהים, בכדי להביא את המוצר הסופי המושלם ביותר עבורכם.

הדק שלנו פותח בטכנולוגיה מתקדמת. לרשותכם מבחר גוונים וסוגי דקים. בנוסף, תוכלו לרכוש אצלנו את כל המוצרים הנלווים לבניית הדק המושלם.

בזכות צוות ותיק ומנוסה ויבוא ישיר, תוכלו לתכנן ולהזמין את הדק הסינטטי המתאים עבורכם.

עד לא מזמן דקים סינטטים נראו מלאכותיים מדי וכן, היו פחות עמידים בתנאי מזג האוויר. הם עברו שכלולים טכנולוגים ועיצובים ובשנים האחרונות דקים סינטטים מצמצמים את המרחק בינם לבין דק עץ טבעי באופן משמעותי.

הבחירה לבנות דק סינטטי פותחת בפניכם עולם שלם של אפשרויות. דק סינטטי יכולים להופיע במגוון עיצובים וצבעים ולשמש בתוך הבית, במרפסת, בגינה, לצד בריכת השחייה ומתחת לריהוט גינה כבד.

יתרונם הראשי מתבטא בעיצובם האחיד. כל הלוחות נוצרו במפעל לאחר שעברו מבדקי בקרה מחמירים, והם מהווים מוצר אחיד בעל תו תקן. אין צורך לברור את הלוחות ולחפש את אלה שמתאימים לטעמכם. כך, במקרה של צורך בהחלפת אחד הלוחות, ניתן לעשות זאת באופן שבו לא יורגש.

יתרונות

  • אינו מתלקח בקלות.
  • נגד החלקה.
  • ידידותי לסביבה.
  • צבע עמיד.
  • אחריות עד 25 שנה.
  • מגוון אביזרים משלימים.
  • לוחות מלאים או חלולים לפי אפיון הפרויקט.
  • עומד בתקנים אירופאיים.

גוונים

 

 

ישנם גוונים נוספים שאינם במליא כרגע. ניתן להזמינם לפי בקשת הלקוח, במינימום הזמנה.

יש להתייעץ איתנו בנושא.

סוגי לוחות

 

 

 

אביזרים משלימים ואפשרויות נוספות

 

 

 

ניתן לקבל את הלוחות (בהתאם למלאי הקיים) חלולים או מלאים.

כמו כן ניתן להזמין לוחות קצה או לוחות מדרגות לסיומת מושלמת.

חשוב לדעת

ישנם 3 סוגי דק סינטטי – דק סינטטי העשוי מתרכובת של נסורת ופולימרים, דק סינטטי העשוי מתרכובת של נסורת ופולימרים ומצופה בציפוי לסטיק קשיח, יתרונו בחוזקו ובמידת שמירתו על צבעו המקורי. נחשב לדק הסינטטי הטוב ביותר, ולכן גם ליקר ביותר. הוא משלב את היתרונות של שני סוגי הדקים המרכיבים אותו – קשיחות ושמירה על הצורה. ודק סינטטי העשוי מפי.וי.סי מוקצף, העשוי מפלסטיק, מחירו נחשב לגבוה יותר מזה של הדק העשוי מתרכובת של נסורת ופולימרים.

בזכות הטקסטורה והגוונים הרבים לוחות אלו מזכירות עץ טבעי. קל יותר לשמור על ניקיונו, אך לפלסטיק יש נטייה להתעוות בחום ולהישרט. חשוב להביא זאת בחשבון כשמתכננים את המוצרים שיוצבו על הדק, ואם זה דק שמרבים לצעוד עליו.

בשנים האחרונות גברה המודעות לאיכות הסביבה ולשימוש בחומרים ממוחזרים בארץ. דק סינטטי עשוי להתאים מאוד למי שמבקשים להימנע משמוש בעצי יער שנגדעו לשימוש האדם. הדקים עשויים בחלקם מחומרים ממוחזרים (נסורת עץ ואבקת עץ), ויש חברות המייצרות אותם תוך שימוש בטכנולוגיות ירוקות. עמידותם הגבוהה תורמת לכך שאין צורך להחליף אותם בתדירות גבוהה, וכך לא נוצר בזבוז של חומרי גלם.

לקוחות ממליצים

דק סינטטי איכותי, מדובר במותג הבית של האחים כמיסה.
עומרי שוקר
קבלן - ההוד שבעץ
Rate this post

כמיסה

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

דילוג לתוכן