גגות רעפים

רעפי שינגלס
רב רעף רעפי פלדה
רעף קל -רויאל
רעפי שינגלס + נייר טול
רעפי בטון אקרשטיין
רעפי חרס
חלונות גג רעפים
מרזבים פי.וי.סי. לגג
בידוד גג לרעפים

למה גג רעפים?

בשנים האחרונות גילו ישראלים רבים את היתרונות הרבים שיש לגגות רעפים על פני גגות סטנדרטיים. 

אם אתם מתלבטים בשאלה אם כדאי לכם לקרות את הגג שלכם ברעפים, כדאי שתכירו את היתרונות של גג רעפים לפני שאתם מחליטים. 

מעבר לכך שגגות רעפים יפים יותר מגגות סטנדרטיים ומעניקים לבית מראה חמים וכפרי. גג הרעפים מאפשר בתכנון מתאים ניצול חלל עליית הגג לשימושים שונים, יתרה מכך בידוד הבית לחום וקור טוב יותר ומוזיל עלויות קירור וחימום הבית.

 ולבסוף גם עלות תחזוקה לאורך השנים של גג רעפים זולה משמעותית מפתרונות קירויי אחרים.

גג רעפים

יסודות והמונחים העיקריים של בניית גג רעפים מעץ (*אנגלית)

גגות רעפים - יתרונות

צוות התקנות מקצועי ומיומן כולל

כל הפתרונות והמוצרים לגג רעפים במקום אחד.

 – אספקת כל סוגי העץ לגג רעפים לפי מפרט ותוכניות –

כיום שופע השוק הישראלי סוגים שונים של רעפים. במרכז העצים כמיסה תקבלו ייעוץ מקצועי את כל המידע הרלוונטי לגבי סוגי רעפים השונים, יתרונות חסרונות בהתאם לשימושים שלכם.

רעפים עמידים ביותר באחריות ( 25 שנה אחריות ), עשויים פלדה מגולוונת מצופה בשבבי קרוואץ ,מעולים לבנייה ירוקה,נמכרים במגוון של צבעים,קלי משקל, עמידים בפני אש ובפני פגעי מזג האוויר (אש, כפור ורוחות במהירות גבוהה)

רעפים מסורתיים בעלי מראה חמים. מבודדים טוב מחום וקור. קיימים מגוון סוגים של רעפי חרס רעפי טרה רוסה,  קוניאל  ובורכה. רעפי חרס קלאסיים קיימים בדגמים שונים כגון רעפי מרסיי או פורטוגזי.

פופולריים, תוצרת ישראל, מגיעים במגוון צבעים ותצורות. רעפי אקרשטיין מיוצרים בטכניקה מיוחדת, בדחיסות בטון ברמת צפיפות גבוהה מגיעים בתצורת גל נמוך או גל גבוהה. רעפי בטון די נפוצים בשוק הישראלי.

מגיעים ביריעות בודדות או בגלילים  בעלי מראה חלק או הדפס. היריעות עשוייות תערובת ביטומנית. מתאים לכיסוי גגות עץ. רעפי שיגלס מומלצים בעיקר לבניה קלה ,מחסני עץ , חניות ופרגולות .

איך לבחור גגן מקצועי לבניית הגג? או אולי לבנות לבד?

בניית גג מעץ דורשת ידע מקצועי , הכרת החומרים סדר העבודה וגם עבודה בצורה בטיחותית . אם מדובר בגג קטן או באיזור שהוא פחות רגיש  ואם יש לך את האמביציה , כושר טכני , וגם כלים בסיסיים , נשמח לעזור בהדרכה בסיסית איך לבנות את הגג . כמובן שיש לנו עבורך את כל החומרים והכלים הדרושים .

במידה ומדובר בגג של מבנה קבע , מומלץ לבחור בונה גגות – גגן מקצועי . אז איך בוחרים אחד כזה ?

המלצות מחברים , בדיקה של וותק בשוק , לבקש טלפונים של לקוחות שבנה עבורם גגות , וכיצד היה השירות לארוך השנים במידה והיה צורך . נשמח להמליץ לך על גגנים המתמחים בבניית גגות עץ , וגם מתן שירות לאורך שנים במידת הצורך 

כמה עולה גג רעפים ?

גג רעפים שינגלסאיך מחשבים עלויות של בניית גג רעפים? מה יכול להוזיל ומה יכול לייקר את בנייה של גג רעפים? מה ההבדלים בין ההגנות השונות שמספקים סוגי רעפים שונים? מהם הפרמטרים שצריך להביא בחשבון כשמתכננים גג רעפים כזה? מה עלולות להיות הבעיות שכדאי לצפות מראש? אלו רק חלק מהשאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם בשלב התכנון.

אנחנו בכמיסה מזמינים אותך להגיע אלינו כדי להכיר את הנושא מקרוב ובליווי אישי של המומחים שלנו. נשמח לשבת אתך ולהציג לך את הסוגים השונים של הרעפים, לייעץ לך מתוך הניסיון המקצועי הממושך שלנו, לתת לך להתרשם מקרוב מהמגוון הגדול של הרעפים שלנו, ולעזור לך לבחור בהתאם לצרכים ולהעדפות ובהתאם למבנה הבית שלכם ולמיקומו. תכנון נכון מראש בליווי אישי של המומחים שלנו יבטיח לכם שהבית שלכם יקבל את הכיסוי המתאים לו, ושאתם תקבלו את ההגנה שאתם זקוקים לה בהתאם לטעמכם בעיצוב.

אילו דברים עליכם להביא בחשבון כשאתם מתכננים את הגג ? מיקום הבית ומזג האוויר השורר באזורכם במשך השנה, שיפוע הגג (מתון או תלול), אם מתחת לגג שלכם יש עליית גג, אם יש חלונות בגג, מהם האלמנטים המוצבים על הגג שלכם – דוד שמש, קולטנים, צלחות לוויין ועוד. כדאי לדעת מה גודל השטח שיכוסה ברעפים ומה המבנה שלו. או לחילופין לבוא עם תוכנית של הבית.

רוצה הצעת מחיר לגג ללא התחייבות? טלפון אחד לכמיסה, ותוכלו לקבל מס’ הצעות מבעלי מקצוע בעל רקורד מוכח, ולא פחות חשוב, מתן שירות טוב ומקצועיות. לקבלת אומדן למחירי שוק ניתן לחפש ברשת

בידוד לגג עבור  גג רעפים הוא אספקט חשוב מאד בשביל איכות החיים שלנו. מה שמשפיע על איכות בידוד הגג זה שילוב של מרכיבים, וביניהם סוג בידוד לגג שנבחר וגם יהיה היישום של בידוד זה. גגן מקצועי ידע להתקין בידוד
על פי הוראות ההתקנה הנכונות. התקנה של בידוד לגג בצורה לא נכונה, תפגום קשות ביעילות בידוד לגג. 
בנוסף בהשקעה לא גדולה , מומלץ ליישם 2 שכבות בידוד לגג, המייצרות תעלות ניקוז חום.

חלונות המיועדות להתקנה בחלל גג רעפים , וניתן לראותם מותקנים בלא מעט גגות רעפים. מאפשרים פתיחת של דרך אוויר
לחלל הגג. חלונות לגג מספקות לנו תאורה  , וגם אפשרות יציאה לגג עצמו מתוך הבית.

ניתן לקבל את חלון הגג כולל התקנה בבית הלקוח ישירות בתוספת תשלום.

למי שמתכננן להפוך את חלל הגג לעליית גג למגורים , ישמח לדעת שיש פתרון נוח לעלול לגג – סולם לעליית הגג.
סולם לגג נפתח עד לגובה 3 מט. ומאפשר עלייה לחלל הגג גם אם לא הכנו מראש מדרגות קבועות. 

במידה והגובה מעל 3 מטר, ניתן להוסיף מדרגות . ניתן לקבל את הסולם כולל התקנה בבית הלקוח ישירות בתוספת תשלום .

כמיסה

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

דילוג לתוכן