אדניות לעץ

אדנית עץ היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה, הכניסה לבית, מתחם חיצוני של מסעדה או כל מתחם אחר אותו בחרנו לעצב. מדהים עד כמה אדניות עץ עם כמה שתילי פרחים ריחניים תשדרגנה את הגינה של כל בית, ותהפוכנה את המסעדה לאזור מתוחם עם תחושה של טבע וחלל גדול.

אדניות עץ נבדלות אחת מן השניה במראה, בגודל ובחוזק האדנית. אנחנו בונים את אדניות העץ מעץ אורן פיני דרג 5, בהתאם לדרישת הלקוח, ניתן להעביר את העץ תהליך של חיטוי בלחץ, תהליך המכונה אימפרגנציה, המעניק לעץ עמידות מפני מזיקים, תולעים וריקבון. 

כמו כן גוון העץ משתנה לאחר התהליך לגוון ירוק . השימוש בעובי העץ, וברוחב העץ נבחר בהתאם לדרישות הלקוח . בהתאם לגודל האדנית והשימוש הנדרש.


ניתן לצפות את האדנית מבפנים ביריעה, או להניח בה מיכל פלסטיק מותאם.

מעונינים לבנות אדנית עץ לבד ?

למי שאוהב לבנות לבד, ואוהב את חווית העץ מוזמן לתת לנו מידות של עצים, כמות – אורך – עובי – רוחב של העצים הדרשוים לו, ואנו נחתוך את הכל לפי בקשתכם. אתם מתכננים ואנחנו מבצעים.

מחסן עצים כמיסה מספקים אדניות מעץ במגוון רחב של גדלים כולל מידות מיוחדות לפי הזמנה . האדניות שלנו משווקות  למשתלות , בתי עסק , גננים ולקוחות פרטיים . יש לנו ניסיון רב בהכנת אדניות ובמתן מענה בהתאם לדרישות הלקוח, בין אם מדובר בפרוייקטים גדולים או בבית של לקוח פרטי.  אצלנו הלקוח יכול להגדיר את גודל האדנית שהוא רוצה , מה השימוש עבורה מיועדת האדנית , ואנחנו נדע להכין את האדנית המתאימה. פשוט מגיעים עם מידית פנים או חוץ של האדנית הרצויה , ואנחנו נייצר אותה עבורך מתואמת לצרכך. כמו כן למי שמחפש אדניות ברמות מחירים נמוכות יותר , יש לנו אדניות סטנדרטיות אותם ניתן לרכוש במחיר משתלם. מי שמגיע לכמיסה , קונה מהמקור, כך שניתן לחסוך לא מעט.

Rate this post

מחיר הוגן
במיוחד

ביצוע מושלם
בעץ

אחריות
מלאה

דילוג לתוכן