שימון צביעה ותחזוקת פרגולות

שימון צביעה ותחזוקת פרגולות
4 (80%) 2

צביעת פרגולה

צביעת פרגולה

צביעת פרגולה עץ נכונה תעניק מראה מיוחד, שיגרום לכל פרגולה להראות מרשימה הרבה יותר. עדיף לצבוע את פרגולות עץ בטרם הקמתן, כי אז קל ונוח יותר להגיע לכל חלק וחלק בה מאשר כאשר היא כבר ניצבת גבוה מעליכם.

כך תיצבע פרגולה עץ באופן אחיד, ואתם לא תיאלצו לצבוע תוך כדי עמידה על סולם.

לא חייבים קבלן למטרת חידוש פרגולות בהליך צביעה מחודשת של פרגולת עץ, ניתן להשיג מגוון רחב של אביזרים לצביעת פרגולות עץ לקבל איכות צביעה טובה.

יש לזכור שהגוון משפיע על המראה העיצובי, גוון כהה ייתן יותר נוכחות ויתרום ולתחושת המאסיביות של פרגולה מעץ.

פרגולות עץ בעלות גוון בהיר יהיו פחות מודגשות, צבע עושה את ההבדל ולא סתם. ברשותינו מגוון צבעים עבור פרגולות עץ מחברות מובילות המתאימים להגנה מיטבית על העצים של פרגולה עץ, בעלי תכונת סינון קרני UV המיועדים למוצרי עץ החשופים לשמש ולגשם במשך כל השנה.

ייעוץ לסוגי עצים של פרגולות ודקים

חידוש פרגולות בכמיסה

לרשותך מגוון רחב של צבעים במגוון מידות לחיסכון בעלויות. ניתן לראות פרגולות עץ אצלנו בגלריה, ואם מצאת פרגולות עץ בגוון, שלח את השם וננסה לאתר את הגוון. אם כי לא תמיד הדבר אפשרי.

פרגולה מעוצבת מעץ איכותי בכניסה לבית מעץ

הגנה על עץ פרגולה

פרגולות עץ צריכות הגנה, צבע ישמור על הפרגולה מפגעי מזג האוויר, וישוו לה מראה חדש ויפה לאורן זמן. יחד עם זאת, למניעת סידוק בעץ, והגנה טובה יותר, מומלץ לקרות את הפרגולה ולדאוג לבצע הליך חידוש פרגולות לפחות פעם במס’ שנים.

הצבע מזין את העץ, אך השמש מייבשת את צבע המטון בעץ ושומר עליו. כאשר יש קיוי, צבע נשמר ומזין את העץ לתקופה ארוכה הרבה יותר משמעותית. כך שגם תחזוק פרגולה יורד משמעותית. וגם צבע שומר על עצמו בצורה טובה יותר.

תחזוקה של פרגולות עץ:

הפרגולה לא מצריכה תחזוקה רבה, בפרט אם היא מקורה. הבלאי של הפרגולה אינו אחיד, כי לא כולה חשופה לשמש ולגשם.
ברוב סוגי העץ מספיקה תחזוקה לפרגולה חד-שנתית שכוללת צביעה בצבע מיוחד שגם צובע את הפרגולה וגם שומר עליה מפני מזיקים ובלאי.
ייתכן שמספיק צבע רק באזור החשוף לשמש, ושאר פרגולה ללא צביעה.

פעם בכמה חודשים כדאי לנקות את הפרגולה ולהסיר ממנה עלים, ענפים ושאר לכלוך שהצטבר עליה, ולא רק שאינו מוסיף לנוי אלא גם מכביד על מבנה העץ.

במרבית המקרים צביעה של החלקים החשופים לשמש תספיק, במקרים רבים ניתן לחדש פרגולות גם במרווחים של שנתיים או שלוש.

טיפ חשוב:

שימוש בצבע כהה תבליט מראה גושני ונוכחות לעומת צבע בהיר למראה סולידי ואלגנטי יותר.

לעמוד פרגולות לחץ כאן

מחפשים מידע דווקא בנוגע אל דקים?

המאמר הבא הוא בדיוק מה שאתם מחפשים!

תכנון דקים מקצועי על ידי מחסן העצים כמיסה

השארת תגובה