סוגי בידודים ודרכי אורור

גגות רעפים
גגות רעפים

הבידוד הוא אחד המוצרים החשובים יותר כדי לשמור על הטמפרטורה בחדר.

אם חם לכם בקיץ וקר לכם בחורף ואתם שמים לב שהמזגן של השכנים השאיר את המזגן שלכם אי שם בניינטיז, בהחלט ייתכן שהבידוד שלכם זקוק לחידוש/התקנה.

למעשה, כיום, רוב חומרי הבידוד הם ברמה גבוהה, אם כי לכל סוג יש את היתרונות שלו- כמו בידוד רעש, עמידות בפני מים, חוסר רגישות לאבק ועוד. חשוב לדעת שגם אופן התקנת הבידוד הוא חשוב ביותר, ולכן מומלץ לעבוד עם גגנים בעלי ניסיון וידע לגבי התקנת כל סוג בידוד.

סוגי בידוד נפוצים:

בידוד בועות

עשוי מבועות אוויר כאשר ניתן לקבלו עם צד אחד או שניים מצופים ביריעת אלומיניום לצורך רפלקטיביות. סוג בידוד מאד פופולארי בעיקר בתחום הגגות. ניתן להתקנה גם בגגות קיימים

צמר זכוכית

אחד הבידודים הנפוצים ביותר, מוכרים בד"כ לפי הצבע הצהוב שלהם והמראה הצמרי ניתן לקבלו עם צד אחד מצופה בחומר רפלקטיבי. בד"כ מגיע בשני עוביים 5- ו 10- ס"מ, מצטיין גם בבידוד מפני רעש. יש המכנים אותו כצמר סלעים, אך זוהי טעות- צמר סלעים צבעו שחור, וכיום כמעט ולא בשימוש

Snow White

דומה לסגנון הקודם. יתרונו הוא בעבודה נוחה יותר, לא מגרד בשעת מגע, ניתן להצמידו בעזרת אקדח סיכות ביתי וגם נוח לחיתוך לפי מידה. חומר מתקדם מבחינה טכנולוגית הצובר תאוצה רבה במידת הפופולאריות שלו.

צמר בלבד- מומלץ לקירות פנים

צמר + יריעה רפלקטיבי- לגגות או קירות חיצוניים

ייעוץ לגבי פתרונות בידוד ואיוורור וגגות רעפים

המומחים של כמיסה ישמחו לתת לכם פרטים נוספים, לתכנן את פיתרון הבידוד שלכם, לייעץ לכם לגבי כמויות ונושאים נוספים.

בנוסף ביכולתנו לעבוד מול מפרט קבלן בצורה נוחה ומהירה ולספק לכם את כל המוצרים המשלימים לבניית גג הרעפים, עליית הגג או הגלרייה שלכם.